King Teklif 'e Hoşgeldiniz

KingTeklif.com 2017 yılında internet alışverişlerini daha heyecan verici bir hale getirmek ve alışveriş severlere istedikleri ürünleri anında ulaşabilmeleri adına kurulmuştur.

Yıllar içerisinde artan ucuz alışveriş taleplere yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız ileri bilişim teknolojileri ile e-ticaret sistemleri hizmeti vermek için King Teklif markasını hayata geçirdik.

Hizmetimiz yalnızca bir e-ticaret yazılımı değil, e-ticaret ile ilgili tüm unsurları bünyesinde barındıran bütünleşik bir e-ticaret ve alışveriş platformudur. Bu platform sürekli gelişen ve yenilenen bir yazılım ile online açık artırmalar ve bu açık artırmalara kesintisiz erişim imkanı, müşteri ve veri güvenliğini en üst düzeyde tutan bir kroki ile birlikte beraberinde müşteri beklenti ve sorunlarını yol gösterici unsurlar kabul edip, sıkılmadan çözüme odaklı bir çalışmanın bütünüdür.

Alışveriş ve e-ticaret sitesi olarak King Teklif’i diğer alışveriş sitelerinden ve rakiplerinden ayıran özellikler yüksek oranda geri dönüşlere cevap verebilme, arz ve taleplere göre de müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamasıdır.

Bilişim sektöründe hep var olan hevesimiz, yeniye ve en iyisine ulaşmadaki bitmeyen enerjimiz, kaliteden ödün vermeyişimiz ile size verimli bir çözüm ortağı ve heyecan verici bir e-ticaret sitesi olmak için buradayız.

 

Netgsm
Paytr
Paraşüt
SÜRPRİZ ÖDÜLLER
Her ay bedava hediyeler
ÇEKİLİŞLER
Her ay yapılan çekilişler
EN UYGUN FİYAT
Tüm Ürünler %90 daha ucuz
HARCADIKÇA KAZAN
Her bakiye yüklemenize hediyeler