Duyurular


Yapılanma Çalışması - 08.08.2018

Değerli üyelerimiz…
KingTeklif olarak, mevcut açık arttırmalar bittikten sonra yapılanma süreci ve güncellemeler içerisinde olacağımız için sizlere hizmet verememe durumundayız. Bu sürenin uzun sürme ihtimalinden dolayı beklemek istemeyen kullanıcılarımız kalan bakiyelerinin iadesi için info@kingteklif.com adresine mail yoluyla ulaşabilirler. 5 iş günü içinde iade talebiniz sonuçlanıp, tarafınıza yapılacaktır. 

Not: Hediye edilen kingparalar bakiyelerinizden düşürülmüş olup, her kingpara bakiyesi satın alma geçmişi içerisinde o an ki alınan bakiye fiyatlarımıza göre ve yasal kesintilere göre değerlendirilip iadesi yapılacaktır. (Sadece aktif kullanıcılarımızın hediye kingparaları silinmemiştir ancak iade talep etmesi durumunda bu hediyeler silinip öyle hesap yapılacaktır.)
 


Sizden Gelenler - 27.07.2018

Değerli üyelerimiz,
Sizden gelenler sayfamız aktif olmuştur. Bu sayfada kazandığınız ürünleri teslim aldıktan sonra bize gönderdiğiniz resimleri yayınlayacağız. KingTeklif keyifli alışverişler diler.


Sistem Değişikliği - 25.07.2018

Değerli Üyelerimiz...

KingTeklif olarak bakiye yükleyip ürün kazanmayı isteyen tüm üyelerimiz için ürün kazanma sisteminde ufak bir değişiklik yaptık. Artık, bir ürün kazanan kullanıcımız önündeki iki açık arttırmaya katılamayacak olup, herhangi bir teklifte bulunamayacaktır.

Böylelikle her kullanıcımız sadece istediği ürünün açık arttırmasına katılmış olacak ve üyelerimizin üst üste başka ürünleri kazanması da engellenecektir.  

KingTeklif keyifli alışverişler, bol şanslar diler...


Kargo Süreci - 21.07.2018

Değerli Üyelerimiz,
Açık arttırma bittikten ve ödemesi yapıldıktan sonra 72 saat (üç iş günü) içinde ürünleriniz kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günleri kargo şirketleri kapalı olduğu için kargo gönderimi yapamamaktayız. KingTeklif keyifli alışverişler diler.


Adres Bilgileri - 20.07.2018

Değerli Üyelerimiz,
Açık arttırmaları kazandıktan sonra size sağlıklı bir şekilde ulaştırabilmemiz için lütfen adres bilgilerinizi kontrol edip güncelleyiniz. Adres bilgilerinizde mahalle, sokak, bina adı, bina numarası, il, ilçe bilgileri olmadığı taktirde kargo gönderimi yapamamaktayız. KingTeklif keyifli alışverişler diler.


Önemli Sistem Değişikliği - 11.07.2018

Değerli Üyelerimiz,
Bundan sonraki açık arttırmalarda rastgele +15 saniye ekleme sayısı 1-15 'den 1-10 arasına düşürülmüştür. Yani süre bitiminden sonra en az 1 (bir) en fazla 10 (on) defa +15 saniye eklemesi olacaktır. KingTeklif keyifli alışverişler, bol şanslar diler.HIZLI KARGO

TEDARİK SÜREMİZ YOKTUR, HEMEN TESLİM

CANLI DESTEK

BİZE HER YERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

UYGUN FİYATLAR

TÜM ÜRÜNLERE %90 DAHA UCUZA SAHİP OLUN


987.65

Piyasa Fiyatı: 2000.00₺

0

musabst

1.25Bodrum Anatolia
Netgsm
Paytr
Paraşüt
SÜRPRİZ ÖDÜLLER
Her ay bedava hediyeler
ÇEKİLİŞLER
Her ay yapılan çekilişler
EN UYGUN FİYAT
Tüm Ürünler %90 daha ucuz
HARCADIKÇA KAZAN
Her bakiye yüklemenize hediyeler