Nasıl Çalışır?

1. Üye olun ve bilgilerinizi doğru verdiğinizden emin olun çünkü KingTeklif kazanılan her açık arttırma sonrasında sizinle iletişim halinde olacaktır. Bu sebeple mail, adres ve telefon bilgilerinizin eksiksiz ve doğru şekilde verilmesi gerektiğini unutmayın.

2. Üye olduktan sonra açık arttırmalara katılabilmeniz için KingPara yüklemeniz gerekmektedir. KingPara bölümüne “Bakiye Yükle sekmesinden ulaşabilirsiniz.

3. Şimdi KingParalarınızı ana sayfadaki beğendiğiniz ürünlere teklif vererek eğlenceli dakikalar geçirmek için kullanabilirsiniz.

4. Bir ürüne teklif verebilmeniz için gereken KingPara miktarı Teklif Ver butonu üzerinde yer almaktadır.

5. Her teklif verdiğinizde ürünün fiyatı (0.25₺) kuruş artar.

6. Teklif verdikten sonra bir sonraki teklifi beklemeyi ve ürünü çok beğendiyseniz ilanın sağ üst köşesinden ürünü favorilerinize eklemeyi de unutmayın.

7. Açık arttırmalar döngü zamanı dolunca veya ürün maksimum fiyatına ulaşıp döngü zamanı da dolunca biter. Bu süreler zarfında teklif verebilirsiniz. Sistem otomatik olarak zamanı dolan açık artttırmayı bir tekrar sayısı atar ve o sayı kadar +15 saniye tekrar sıfırlanır. Bu işleme döngü denir ve her ürünün açıklama kısmında o ürünün döngü aralığı belirtilir.

8. Sitemizde 2 çeşit açık arttırma vardır:

8.1. Son Teklif Veren: Açık arttırmanın zamanı dolup döngü süresi bitiminde , bu açık arttırmaya son teklif veren üye ürünü kazanır. Ürün maksimum fiyatına geldiğinde teklif vermeye devam edebilirsiniz. Ürünün maksimum fiyatı artmaz sadece ürünün döngü süresi bitene kadar olan sürede son teklif veren üye kazanmış olur. 

8.2. En Çok Teklif Veren: Açık arttırmanın zamanı dolup döngü süresi bitiminde , bu açık arttırmaya en çok teklif veren üye ürünü kazanır. Ürün maksimum fiyatına geldiğinde teklif vermeye devam edebilirsiniz. Ürünün maksimum fiyatı artmaz sadece ürünün döngü süresi bitene kadar olan sürede en çok teklif veren üye kazanmış olur.

Kısaca açık arttırmadaki ürün, maksimum fiyata ulaştığında fiyatı artmadan teklif almaya devam edebilir. Ürünün zamanı dolup döngüye girdiğinde ve döngü süresi bitiminde en çok teklif veren üyemiz o ürünü kazanmış olur. 

8.3. Açık arttırmanın çeşidini verilen son güncel teklif bilgileri üzerindeki yazıdan öğrenebilirsiniz.

9. Ürünü kazandığınızda açık arttırmanın son teklif miktarını ve ürünün kargo ücretini (fiziksel ürünler için) ödemeniz için hesabınıza bildirim alacaksınız. Eğer ürün online teslimat ise kargo ücreti yoktur. Kargo ücreti her ürünün altında bulunan kargo bilgileri kısmından yer almaktadır.

10. Açık arttırma bitiminde o açık arttırmaya teklif verirken bakiyenizden düşen KingParalar kazanamamanız durumunda hesabınıza 3 katı elmas olarak iade edilmektedir.
Örneğin: Bir açık arttırma için toplam 100 KingPara harcadıysanız, o açık arttırmanın sonunda hesabınıza 300 Elmas yüklemesi yapılır.

10.1. Elmas yüklemesi o açık arttırmayı kazanan kişi için geçerli değildir.

10.2. Bu elmasları sadece elmas ile teklif verilebilen açık arttırmalarda kullanabilirsiniz.

10.3. Site içi verilen elmasların iadesi yapılamaz, paraya çevirilemez ve 30 günde kullanılmayan Elmas'lar hesabınızdan silinir.

10.4. Site içindeki KingParalar ve Elmaslar arasında değişim ve transfer yapılamaz.

11. Açık arttırmanın son teklif miktarını ve ürünün kargo ücretini “24 saat” içinde gerçekleştirmediğiniz takdirde açık arttırması biten ürün, KingTeklif yetkililerince son teklifi veren kişiden bir önceki kişiye verilmek üzere harekete geçer. (Bu durum o açık arttırmanın son teklif miktarının ve kargo bedelinin ödemesi gerçekleşinceye kadar 3 kere daha devam eder.)

12. Son teklif miktarı ve kargo ücreti ödenen ürününüz için artık gönül rahatlığıyla ve KingTeklif güvencesiyle bekleyebilirsiniz. Kazanılan ürünler “72 saat - 3 iş günü” içinde anlaşmalı kargoya verilir ve teslimat için yola koyulurlar. Eğer kazandığınız ürün online teslimat ise “12 saat " içinde mail ve site içi bildirim aracılığı ile teslim edilir.

13. Kargoya verilen ürünlerinizin son durumunu Hesabımbölümünüzdeki Siparişlerim sekmesinden öğrenebilirsiniz. Eğer teslim edilen ürün online içerik ise, kodları yine aynı bölümden görebilirsiniz.

 

                                               KingTeklif Keyifli Alışverişler Diler… 

Netgsm
Paytr
Paraşüt
SÜRPRİZ ÖDÜLLER
Her ay bedava hediyeler
ÇEKİLİŞLER
Her ay yapılan çekilişler
EN UYGUN FİYAT
Tüm Ürünler %90 daha ucuz
HARCADIKÇA KAZAN
Her bakiye yüklemenize hediyeler