Nasıl Çalışır?

1. Üye olun ve bilgilerinizi doğru verdiğinizden emin olun çünkü KingTeklif kazanılan her açık arttırma sonrasında sizinle iletişim halinde olacaktır. Bu sebeple mail, adres ve telefon bilgilerinizin eksiksiz ve doğru şekilde verilmesi gerektiğini unutmayın.

2. Üye olduktan sonra açık arttırmalara katılabilmeniz için KingPara yüklemeniz gerekmektedir. KingPara bölümüne “Bakiye Yükle sekmesinden ulaşabilirsiniz.

3. Şimdi KingParalarınızı ana sayfadaki beğendiğiniz ürünlere teklif vererek eğlenceli dakikalar geçirmek için kullanabilirsiniz.

4. Bir ürüne teklif verebilmeniz için gereken KingPara miktarı Teklif Ver butonu üzerinde yer almaktadır.

5. Her teklif verdiğinizde ürünün fiyatı bir (0.01₺) kuruş artar.

6. Teklif verdikten sonra bir sonraki teklifi beklemeyi ve ürünü çok beğendiyseniz ilanın sağ üst köşesinden ürünü favorilerinize eklemeyi de unutmayın.

7. Açık arttırmalar zamanı dolunca veya ürün maksimum fiyatına ulaşınca biter. Bu süreler zarfında teklif verebilirsiniz.S otomatik olarak zamanı dolan açık artttırmayı bir sayı atar  ve o sayı kadar +15 saniye tekrar sıfırlanır. Bu işleme döngü denir ve her ürünün açıklama kısmında o ürünün döngü aralığı belirtilir.

 

8. Sitemizde 2 çeşit açık arttırma vardır:

8.1. Son Teklif Veren: Açık arttırmanın zamanı dolunca veya ürün maksimum fiyatına ulaşınca, bu açık arttırmaya son teklif veren üye ürünü kazanır.

8.2. En Çok Teklif Veren: Açık arttırmanın zamanı dolunca veya ürün maksimum fiyatına ulaşınca, bu açık arttırmaya en çok teklif veren üye ürünü kazanır.

8.3. Açık arttırmanın çeşidini verilen son güncel teklif bilgileri üzerindeki yazıdan öğrenebilirsiniz.

9. Ürünü kazandığınızda açık arttırmanın son teklif miktarını ve ürünün kargo ücretini (fiziksel ürünler için) ödemeniz için hesabınıza bildirim alacaksınız. Eğer ürün online teslimat ise kargo ücreti yoktur. Kargo ücreti her ürünün altında bulunan kargo bilgileri kısmından yer almaktadır.

10. Açık arttırma bitiminde o açık arttırmaya teklif verirken bakiyenizden düşen KingParalar kazanmasanız hesabınıza 10 katı kadar elmas iade edilmektedir

10.1. Her açık arttırmanın sonunda hesabınıza, o açık arttırma için harcadığınız KingPara miktarının 10 katı değerinde elmas yüklemesi gerçekleşir.
Örneğin: Bir açık arttırma için toplam 100 KingPara harcadıysanız, o açık arttırmanın sonunda hesabınıza 1000 Elmas yüklemesi yapılır.

10.2. Elmas yüklemesi o açık arttırmayı kazanan kişi için geçerli değildir.

10.3. Bu elmasları sadece elmas ile teklif verilebilen açık arttırmalarda kullanabilirsiniz.

10.4. Site içi verilen elmasların iadesi yapılamaz, paraya çevirilemez.

10.5. Site içindeki KingParalar ve Elmaslar arasında değişim ve transfer yapılamaz.

11. Açık arttırmanın son teklif miktarını ve ürünün kargo ücretini “24 saat” içinde gerçekleştirmediğiniz takdirde açık arttırması biten ürün, KingTeklif yetkililerince son teklifi veren kişiden bir önceki kişiye verilmek üzere harekete geçer. (Bu durum o açık arttırmanın son teklif miktarının ve kargo bedelinin ödemesi gerçekleşinceye kadar devam eder.)

12. Son teklif miktarı ve kargo ücreti ödenen ürününüz için artık gönül rahatlığıyla ve KingTeklif güvencesiyle bekleyebilirsiniz. Kazanılan ürünler “72 saat - 3 iş günü” içinde anlaşmalı kargoya verilir ve teslimat için yola koyulurlar. Eğer kazandığınız ürün online teslimat ise, mail ve site için bildirim aracılığı ile teslim edilir.

13. Kargoya verilen ürünlerinizin son durumunu Hesabımbölümünüzdeki Siparişlerim sekmesinden öğrenebilirsiniz. Eğer teslim edilen ürün online içerik ise, kodları yine aynı bölümden görebilirsiniz.

 

                                               KingTeklif Keyifli Alışverişler Diler… 

Netgsm
Paytr
Paraşüt
SÜRPRİZ ÖDÜLLER
Her ay bedava hediyeler
ÇEKİLİŞLER
Her ay yapılan çekilişler
EN UYGUN FİYAT
Tüm Ürünler %90 daha ucuz
HARCADIKÇA KAZAN
Her bakiye yüklemenize hediyeler