Nasıl Çalışır?

1. Üye olun ve bilgilerinizi doğru verdiğinizden emin olun. Çünkü KingTeklif kazanılan her açık arttırma sonrasında sizinle iletişim halinde olacaktır. Bu sebeple mail, adres ve telefon bilgilerinizin eksiksiz ve doğru şekilde verilmesi gerektiğini unutmayın.

 

2. Üye olduktan sonra açık arttırmalara katılabilmeniz için KingPara yüklemeniz gerekmektedir. KingPara bölümüne üye girişi yaptıktan sonra “Bakiye Yükle” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

 

3. Şimdi KingParalarınızı ana sayfadaki beğendiğiniz ürünlere teklif vererek eğlenceli dakikalar geçirmek için kullanabilirsiniz.

 

4. Teklif verdikten sonra bir sonraki teklifi beklemeyi ve ürünü çok beğendiyseniz ilanın sağ üst köşesinden ürünü favorilerinize eklemeyi de unutmayın.

 

5. Açık arttırmalar zamanı dolunca veya ürün maksimum fiyatına ulaşınca kapanır. Bu süreler zarfında teklif verebilir, ürünü kazanma şansı adına bir adım önde olabilirsiniz. Sistem otomatik olarak zamanı dolan açık artttırmayı 1-10 arasında bir tekrar ile +15 saniye ekler ve bu süreler bitiminden sonra açık arttırma tamamen biter.

 

6. Ürünü kazandığınızda açık arttırmanın son teklif miktarını ve ürünün kargo ücretini (fiziksel ürünler için) ödemeniz için hesabınıza bildirim alacaksınız. Eğer ürün online teslimat ise kargo ücreti yoktur.

 

7. Açık arttırmanın son teklif miktarını ve ürünün kargo ücretini “24 saat” içinde gerçekleştirmediğiniz takdirde açık arttırması biten ürün, KingTeklif yetkililerince son teklifi veren kişiden bir önceki kişiye verilmek üzere harekete geçer. (Bu durum o açık arttırmanın son teklif miktarının ve kargo bedelinin ödemesi gerçekleşinceye kadar devam eder.)

 

8. Son teklif miktarı ve kargo ücreti ödenen ürününüz için artık gönül rahatlığıyla ve KingTeklif güvencesiyle bekleyebilirsiniz. Kazanılan ürünler “72 saat” içinde anlaşmalı kargoya verilir ve teslimat için yola koyulurlar. Eğer kazandığınız ürün online teslimat ise, mail üzerinden gönderilir.

 

9. Kargoya verilen ürünlerinizin son durumunu “Hesabım” bölümünüzdeki “Siparişlerim” sekmesinden öğrenebilirsiniz. Eğer teslim edilen ürün online içerik ise, kodları yine aynı bölümden görebilirsiniz.

 

10. Ve artık ürününe kavuştun. Alışverişin en eğlencelisi KingTeklif’i seçtiğin teşekkür eder, kazandığın ürünle beraber bir fotoğrafını da KingTeklif resmî Instagram hesabına gönderirsen çok seviniriz.

 

                                               KingTeklif Keyifli Alışverişler Diler… 

Bodrum Anatolia
Netgsm
Paytr
Paraşüt
SÜRPRİZ ÖDÜLLER
Her ay bedava hediyeler
ÇEKİLİŞLER
Her ay yapılan çekilişler
EN UYGUN FİYAT
Tüm Ürünler %90 daha ucuz
HARCADIKÇA KAZAN
Her bakiye yüklemenize hediyeler