Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Bu sayfadan sitemiz ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Satılan ürünlerin tamamı üretici/distribütör veya yetkili satıcılardan tedarik edilen ürünlerdir. Dolayısıyla ürünler orjinal, sıfır, faturalı ve garantilidir.

King Teklif olarak ikinci el ürünlerin orjinalliğine ve kondisyonuna garanti veremeyeceğimiz için ikinci el ürün satışımız yoktur. Satılan bütün ürünler sıfır, orjinal ve garantilidir.

King Teklif olarak kesinlikle hesap satışı yapmamaktayız. Tüm fiziksel ürünler kutulu ve kargo ile yollanır. Key olarak satılan ürünlerimizde mail üzerinden kod olarak teslim edilir ve istediğiniz hesapta kullanılabilir. 

Hayır katılamazsınız. Açık artırmalara katılmak için “King Para” sahibi olmanız gerekmektedir.

King Paralar size, açık arttırmaların “Teklif Ver” bölümünde kullanıp açık arttırmalara dilediğiniz şekilde katılabilme imkanı sunar.

Talebinizi; kullanıcı adınız, istediğiniz kredi miktarı ve iletişim numaranız ile birlikte info@kingteklif.com ‘a veya online destek bölümümüze iletmeniz halinde size özel bir kredi paketi hazırlanıp sizinle iletişime geçilecektir.

King Teklif kazanılan her açık arttırmada sizlere bildirim göndererek kazanılan ürünün tarafınıza ulaştırılması için iletişim bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasını teyit eder. Teyit işlemleri karşıklı şekilde doğrulandığı takdirde ürününüzün tarafınıza belirtilen zamanlar doğrultusunda ulaşmasını gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz.

King Teklif kazanılan her açık arttırma için ürün faturalarıyla beraber anlaşma sağlanan kargo firmaları tarafınca (fiziksel ürünler için) ürünlerin en kısa sürede tarafınıza ulaşmasını beyan eder. Eğer kazandığınız açık arttırma bir key ise, mail üzerinden teslim edilmektedir. Herhangi bir sorunuz için info@kingteklif.com ve online destek bölümlerimizden bizimle iletişim halinde olabilirsiniz.

Kesinlikle evet. King Teklif web sitesi SSL güvenlik sertifikasıyla korunmaktadır ve yapılan ödemeler PAYTR güvencesi ile anlaşmalı bankalar tarafından sağlanmaktadır.

www.kingteklif.com 'da tüm ödemelerinizi yurt dışı kartlardan EUR, USD, GBP vb. ile kur dönüşüm kayıpları yaşamadan yapabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünler Sürat Kargo, Aras Kargo, Trendyol Express, Hepsi Express ve Yurtiçi Kargo güvencesiyle sizlere ulaştırılır.

Hesapta bulunan "KingPara"lar için iade talep edilmesi halinde; yasal kesintiler yapılarak (%18 KDV + Pos Komisyonu) iadesi yapılır.

Hayır, açık arttırmaya katılırken harcadığınız KingPara'lar hesabınıza iade olmayacaktır ancak harcadığınız KingPara'nın 3 katı elmas olarak hesabınıza geri iade edilecektir.

King Teklif
Nasıl Çalışır?

King Teklif 'in nasıl çalıştığını ve sistemin işleyişini buradan öğrenebilirsiniz.

Netgsm
Paytr
Paraşüt
SÜRPRİZ ÖDÜLLER
Her ay bedava hediyeler
ÇEKİLİŞLER
Her ay yapılan çekilişler
EN UYGUN FİYAT
Tüm Ürünler %90 daha ucuz
HARCADIKÇA KAZAN
Her bakiye yüklemenize hediyeler